Jak działamy?

Czym się różnimy od wszystkich innych?

DZIAŁANIEM.

Jak działamy?

Być może właśnie zastanawiasz się, czym różni się ta właśnie firma, od wszystkich innych, oferujących podobne usługi?

DZIAŁANIEM.

Prawda jest taka, że wszystkie firmy korzystają z tych samych narzędzi marketingowych – Google AdWords/Analytics, Facebook Ads, a to rodzi pytanie, jak wybrać tę właściwą?

Obsługa narzędzi marketingowych jest prosta, każdy może się tego nauczyć. Jednak o ich skuteczności decyduje przyjęta strategia i jej realizacja.

Upraszczając – ta sama reklama może kosztować 10 groszy lub 10 złotych – co wolisz? Kluczem jest długofalowa strategia optymalizacji efektów i kosztów.

Nowatorska Metoda Marketingu

Czy to możliwe, by płacić coraz mniej za kampanie reklamowe i notować wzrost przychodów, nawet 250% rocznie?

Nie od razu. Nie ma firmy, która posiada jedną, gotową receptę na 100% sukcesu dla każdego klienta. 50 lat temu było to możliwe, lecz nie dziś, gdy rynek zmienia się dosłownie z godziny na godzinę.

Dlatego w naszej pracy stosujemy Nowatorską Metodę Marketingu. Została ona stworzona w oparciu o japońską filozofię Kaizen, dzięki której japońskie firmy technologicznie i jakościowo wyprzedziły Europę i USA. Zakłada ciągłe doskonalenie małymi kroczkami. Ta metoda zapewnia stały i stabilny rozwój, bez drastycznych zmian.

Takie podejście pozwala uniknąć płacenia za marketingowe błędy – wszystkie są wykrywane i eliminowane zanim zaszkodzą firmie. To bardzo praktyczne podejście, bez niepotrzebnego ryzyka utopienia pieniędzy w kampanię, która nie zadziała.

Tak, proponujemy skuteczne kampanie reklamowe. Do nich jednak dodajemy wartość w formie usługi ciągłej analizy efektów i stałej optymalizacji. I nasze ogromne zaangażowanie w każdy projekt.

Dzięki temu z każdej kampanii wyciskamy maksimum efektu, śrubując wyniki do granic możliwości i sprowadzając budżet do najniższego możliwego poziomu.

12 lat doświadczenia w branży marketingu internetowego przynosi naszym klientom efekty, nieosiągalne w inny sposób. Nierzadko jest to wzrost sprzedaży o kilkaset procent rocznie, jest to jednak zależne od wielu czynników. Jest to możliwe tylko dzięki stosowaniu Nowatorskiej Metody Marketingu.

Jak działamy?

Na początku umawiamy się na rozmowę – bezpłatne konsultacje. Po zapoznaniu się z sytuacją i oczekiwaniami, tworzymy strategię rozwoju sprzedaży – może to być już jedna kampania reklamowa na start.

Przygotowujemy i realizujemy zamówione działania, monitorując ich efekty i wprowadzając na bieżąco zmiany. Zadowolony klient cieszy się efektami nieosiągalnymi w żaden inny sposób! Chcesz być takim klientem?

Może zaczniemy od niezobowiązującej rozmowy, dzięki której poznasz więcej szczegółów tego, co i jak dla Ciebie możemy zrobić?

Our Score