Witaj, miło Cię widzieć

Chcesz zwiększyć swoje przychody?

Dobrze trafiłeś!

Artem Rusin

Współpraca z firmą AdEverest sp. z o.o. była dla mnie tylko przyjemnym doświadczeniem ale też koniecznością. Potrzebowałem partnera do przygotowania merytorycznego szkolenia z zakresu SEO dla flagowego projektu rządowego. Jak to zwykle bywa, czas był mocno ograniczony, kluczowe wymagania potrafiły się zmienić w ciągu kilku godzin.Kamil Skoczylas, był tą osobą, z którą ściśle współpracowałem w projekcie. Przedsięwziecie zawierało w sobie: rozpoznania potrzeb klienta, przygotowania oferty, uszycia kilku wersji szkolenia na miarę potrzeb, rekrutacja i przeszkolenie zespołu do poprowadzenia warsztatów, merytoryczny nadzór nad całym procesem.Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu Kamila przeszkoliliśmy merytorycznych pracowników ze wszystkich Ministerstw RP utrzymując wysoki poziom zadowolenia.Od tej pory wiem, że mogę liczyć na AdEverest w zadaniach wymagająych wyjątkowych kompetencji i zaangażowania. Serdecznie polecam!
Grzegorz Patyk

Grzegorz Patyk

Prezes Polyland sp. z o. o.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.

Arkadiusz Zimmermann

Arkadiusz Zimmermann

Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD

Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.

Zbigniew Krakowski

Zbigniew Krakowski

Prezes CRACOVIA LTD

Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

Artem Rusin

Artem Rusin

Prezes AVEGA sp. z o. o.

Współpraca z godnymi zaufania profesjonalistami przynosi nie tylko zysk, lecz także wyjątkową satysfakcję.