Reklama w Internecie

Chcesz zwiększyć swoje przychody?

Poznaj Nowatorską Metodę Marketingu

Jaka reklama w internecie jest skuteczna?

Reklama w Internecie

Polska posiada w tym momencie ponad 25 milionów aktywnych użytkowników Internetu. Codziennie wchodzą do Sieci, jak do wielkiego centrum handlu i rozrywki. Co najważniejsze – wydają w Internecie ogromne pieniądze.

Jak do nich dotrzeć?

Zacznijmy od tego, że Twoja firma musi mieć swoje miejsce w Internecie, być widoczna dla jego użytkowników. Tak, jak do zwykłego sklepu, muszą tam zaglądać klienci! Jak zdobyć taki ruch?

Reklama w internecie
Potrzebujesz dobrego pozycjonowania, by klienci zaczęli wchodzić na Twoją stronę. Dzięki temu zacznie się ona pojawiać w wynikach wyszukiwania, gdy na przykład klient wpisze frazę „Produkt X miasto”.

Jeśli strona zostanie dobrze wypozycjonowana, pojawi się na samym szczycie wyników wyszukiwania i klienci będą ją odwiedzać. Jeśli nie będzie dobrze wypozycjonowania… cóż, nikt jej nie znajdzie, a wtedy nie masz co liczyć na ruch w biznesie.

Pozycjonowanie to najtańsza forma pozyskiwania klienta. Jest to strategia długofalowa, na efekty trzeba nieraz poczekać i pół roku, gdy jednak już zdobędziesz dobrą pozycję, masz dużą szansę długo na niej pozostać.

Oczekujesz trwałych rezultatów?

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą czekać długo na efekty i oczekują natychmiastowych rezultatów idealna jest reklama internetowa.

W tej chwili największą efektywnością charakteryzują się dwa rodzaje reklam: AdWords i Facebook Ads.

Reklama w AdWords związana jest ze stronami i usługami wyszukiwania od Google. Działa tak, że link do Twojej strony pojawia się w wynikach wyszukiwania na określone frazy, wpisywane przez klientów. Do tego dochodzi sieć partnerskich stron, dzięki czemu możesz umieszczać reklamy tylko w wybranych serwisach. Przykładowo – gdy Twoimi klientkami są kobiety, umieszczasz swoje reklamy tylko na stronach z opisami kosmetyków.

Facebook Ads to reklamy, które funkcjonują w serwisach Facebook i Instagram. Dają fantastyczne możliwości docierania do bardzo wąskiej grupy osób, która będzie najmocniej zainteresowana przedmiotem reklamy. Jest to możliwe dzięki temu, że Facebook uważnie śledzi aktywność każdego swojego użytkownika i na tej podstawie buduje profile reklamowe – z korzyścią dla Ciebie, jako reklamodawcy.

Kampanie reklamowe zawsze prowadzimy według zasad Nowatorskiej Metody Marketingowej. Ona zapewnia stały wzrost efektów, przy malejących kosztach reklam. Po prostu ciągle ulepszamy prowadzone przez nas kampanie, zgodnie z filozofią Kaizen, czyli doskonaląc je krok, po kroku.

Marketing w internecie

Nie wiesz, od czego zacząć?

Cóż, nie każdy musi się znać na marketingu internetowym. Niech więc każdy robi to, na czym się najlepiej zna. Ty prowadź swój biznes, a my pomożemy Ci zdobywać klientów z Internetu, ok?

Mamy w tym już 12 lat doświadczenia. Przygotujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe, które pomogą Ci więcej sprzedać. Czy to działa? Nasi klienci notują ciągłe wzrosty – ruchu, liczby klientów i przychodów, wydając coraz mniej na reklamy.

Zanim jednak cokolwiek Ci obiecamy – umów się z nami na bezpłatne konsultacje. To do niczego nie zobowiązuje, a dowiesz się, co i jak możemy dla Ciebie zrobić. Odpowiemy na wszystkie pytania, dzięki czemu będziesz w stanie świadomie podjąć najbardziej sensowną i opłacalną decyzję.

Umówimy się na telefon?

Our Score
Grzegorz Patyk

Grzegorz Patyk

Prezes Polyland sp. z o. o.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.

Klienci o nas

Arkadiusz Zimmermann

Arkadiusz Zimmermann

Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD

Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.

Zbigniew Krakowski

Zbigniew Krakowski

Prezes CRACOVIA LTD

Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.