Kampanie reklamowe Facebook Ads

Dzięki umiejętnie zoptymalizowanym reklamom Facebook Ads dotrzesz do swojej grupy docelowej!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampanie reklamowe Facebook Ads

  Najcelniejsze reklamy na świecie

  Facebook dostarcza tłumy klientów i najpotężniejsze narzędzie ich pozyskiwania – ściśle targetowane reklamy, które nie trafiają do przypadkowych osób.

  Znasz to powiedzenie: „Połowa pieniędzy, które wydaję na reklamę, jest marnowana; problem w tym, że nie wiem, która to połowa!”? Ono właśnie straciło sens, bo na Facebooku zawsze kontrolujesz swój budżet i nie marnujesz pieniędzy, przeznaczając określoną dzienną stawkę na dotarcie do tych osób, na których najbardziej Ci zależy pod kątem swoich biznesowych zamierzeń.

  Stosowanie optymalnie dopasowanych reklam na Facebooku znacząco zwiększa widoczność Twojej marki. Najważniejsze jednak są zyski, którymi cieszą się nasi klienci. Dzięki zastosowaniu Nowatorskiej Metody Marketingu często widzimy wzrosty przychodów nawet o 250% w skali roku. To dużo.

  Nowatorska Metoda Marketingu

  Działając zgodnie z Nowatorską Metodą Marketingu ostrożnie wydajemy złotówkę przeznaczoną na reklamę. Testujemy różne wersje reklam i większe kwoty inwestujemy tylko w zwycięskie zestawy. Czasem jeden szczegół decyduje o finansowym powodzeniu całej kampanii!

  Ścisłe targetowanie reklam pozwala kierować je na przykład do osób znajdujących się w promieniu 1-2 km od Twojego lokalu albo będących w specyficznej sytuacji życiowej – na przykład tuż po ślubie, urodzeniu dziecka lub na określonych zakupach. Ale to tylko ułamek ich możliwości! Jak widzisz, stosunkowo łatwo można dotrzeć tylko do tych, którzy są najbardziej zainteresowani Twoim produktem lub usługą, nawet, jeśli jeszcze o tym nie wiedzą!

  Reklamy na Facebooku pomagają przyzwyczaić grupę docelową do Twojej marki, a kiedy już wejdą na Twoją stronę, dokonają zakupu czy zapiszą się do newslettera, możliwe będzie wyświetlanie im kolejnych, spersonalizowanych reklam. To tylko mały fragment możliwości, jakie daje reklama na Facebooku. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, wypełnij formularz i umów się na darmową konsultację!

  Jakie możliwości daje marketing na Facebooku?

  Widoczność
  Działania marketingowe na Facebooku pozwalają znacząco zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki.
  Ruch
  Kampanie Facebook Ads umożliwiają zwiększenie ruchu na Twojej stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Marketing na Facebooku pozwala uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Precyzyjne docieranie do wyznaczonej grupy odbiorców przekłada się na znaczący wzrost liczby zapytań lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score