Pozycjonowanie sklepów www

Chcesz zwiększyć swoje przychody? Pierwsze miejsca do wzięcia!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Pozycjonowanie dla sektora e-commerce

  Wyróżnij się w konkurencyjnym środowisku!

  Konkurencja w wynikach wyszukiwania Google jest bardzo duża. O ile jednak wśród stron informacyjnych czy blogów tematycznych, stosunkowo łatwo się przebić na pierwszą stronę wyników Google, tak w przypadku sklepów internetowych wymaga to o wiele więcej czasu, środków i zaangażowania. Im bardziej konkurencyjna branża, tym trudniej o szybkie, namacalne efekty. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż praktycznie każdy duży sklep internetowy podejmuje działania z zakresu SEO. Jak zatem przebić się w takich warunkach i wypromować swoją ofertę?

  Korzystając z usług profesjonalnej agencji SEO, masz pewność, że unikniesz wielu błędów, które często popełniane są przez osoby próbujące działać na własną rękę, a których naprawienie niejednokrotnie trwa miesiące, a nawet lata. Poza tym, skorzystasz z wieloletniego doświadczenia w pozycjonowaniu sklepów www, dzięki czemu uzyskasz realną ocenę tego kiedy i jakich efektów możesz się spodziewać. Naszym zadaniem jest to, by pozytywnie Cię w tym obszarze zaskoczyć!

  Jak dbamy o SEO sklepów internetowych?

  Pozycjonując sklep internetowy, w pierwszej kolejności przeprowadzamy audyt SEO, dzięki któremu możemy poznać słabe i mocne strony oraz dotychczas wypracowane pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Następnie wyznaczamy długoterminową strategię działania w oparciu o realne możliwości w zakresie SEO oraz potencjalne korzyści biznesowe.

  Nie sztuką jest zdobyć 1 miejsce w Google na małą znaczącą frazę, podobnie jak obiecywać „złote góry” i przez wiele lat bez efektów konkurować z dużymi korporacjami o dziesięciokrotnie większym budżecie. W AdEverest preferujemy metodę małych kroków, systematycznie zwiększając widoczność w wynikach Google i sprowadzając pożądany ruch na kluczowe dla klienta kategorie produktowe.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi SEO dla sklepów www, skontaktuj się z nami w celu umówienia darmowej konsultacji!

  Jakie możliwości daje pozycjonowanie (SEO)?

  Widoczność
  Skuteczne pozycjonowanie to pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google oraz innych przeglądarek!
  Ruch
  Pozycjonowanie pozwala zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkadziesiąt procent w ciągu kilku miesięcy!
  Przewaga
  Działania SEO pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score