Pozycjonowanie firm lokalnych

Chcesz zwiększyć swoje przychody? Pierwsze miejsca do wzięcia!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Skutecznie wypromujemy Twój lokalny biznes!

  Zostań liderem w swoim regionie!

  Konkurencja w wynikach wyszukiwania Google dla biznesów ogólnopolskich jest bardzo duża. Skuteczne działania pozwalające znacząco zwiększyć ruch na stronie internetowej mogą trwać latami, pochłaniając w tym czasie niemałe koszty. Specyfika pozycjonowania firm lokalnych jest nieco inna. Większość miejscowych biznesów nie korzysta z usług profesjonalnych agencji SEO. Dzięki temu, współpracujące z nami przedsiębiorstwa są w stanie w stosunkowo krótkim czasie przeskoczyć konkurencję, osiągając bardzo wysokie pozycje w Google!

  Jako profesjonalna agencja SEO, mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji strategii SEO dla lokalnych przedsiębiorstw z najróżniejszych sektorów. Z wieloma firmami współpracujemy od lat, znacznie przyczyniając się do tego, że są one liderami w swoim mieście lub regionie.

  W jaki sposób współpracujemy z lokalnymi firmami?

  W przypadku firm lokalnych, po przeprowadzonym audycie i analizie konkurencji, wyznaczamy cel, do którego będziemy dążyć oraz optymalny horyzont czasowy na jego osiągnięcie. Na ogół, już po kilku miesiącach przedsiębiorcy zauważają pierwsze pozytywne efekty naszych działań i wzrost zainteresowania ze strony klientów. Każdy z klientów co miesiąc otrzymuje raport informujący o efektach naszych działań.

  Posiadamy bardzo bogate portfolio lokalnych firm zajmujących czołowe miejsca w Google w swoich miastach. Specjalizujemy się szczególnie w działaniach SEO dla szeroko rozumianej branży przemysłowej i produkcyjnej, gabinetów medycznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, salonów masażu, sklepów meblowych i szkół językowych.

  Jeśli prowadzisz lokalną firmę i chcesz zajmować czołowe miejsca w Google w swoim mieście, koniecznie umówi się na bezpłatną konsultację!

  Jakie możliwości daje pozycjonowanie (SEO)?

  Widoczność
  Skuteczne pozycjonowanie to pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google oraz innych przeglądarek!
  Ruch
  Pozycjonowanie pozwala zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkadziesiąt procent w ciągu kilku miesięcy!
  Przewaga
  Działania SEO pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score