Kampania

Google na YouTube

Reklamuj się w jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampania Google na YouTube

  Reklama w serwisie YouTube – z nami to proste!

  YouTube to jeden z najbardziej popularnych serwisów internetowych oraz druga najpopularniejsza wyszukiwarka po Google. Mało kto go nie używa – YouTube ma ponad miliard użytkowników na całym świecie, co oznacza, że dociera on do niemalże jednej trzeciej osób korzystających z Internetu, którzy w sumie oglądają dziennie setki milionów godzin filmików. Czy te liczby nie brzmią imponująco?

  Ponadto, treść zamieszczana na YouTube jest bardzo różnorodna. Prywatne vlogi, poradniki, filmy dokumentalne, utwory muzyczne, programy informacyjne, śmieszne filmiki – każdy może znaleźć coś dla siebie. Tematyczne kanały umożliwiają znalezienie nowych klientów dzięki precyzyjnemu targetowaniu.

  Pomyśl – czy nie wspaniale byłoby reklamować się właśnie tam? Wyobraź sobie ilu nowych klientów mógłbyś dzięki temu zyskać. A my specjalnie dla Ciebie możemy przeprowadzić kampanię reklamową na YouTube!

  Zalety kampanii reklamowych YouTube

  Jakie są zalety reklamowania się na YouTube? Przede wszystkim zasięgi – aż 73% internautów w Polsce korzysta z tego serwisu. Oczywiście możliwie jest też precyzyjne targetowanie odbiorców – pod kątem wieku, zainteresowań, miejsca zamieszkania czy uwzględniając kanały tematyczne – tak, by Twoje reklamy trafiły właśnie tam, gdzie powinny trafić.

  Na Youtube można spotkać reklamy wideo (TrueView In-Stream wyświetlane przed docelowym materiałem, które można pominąć po pierwszych pięciu sekundach oraz TrueView Discovery, które są wyświetlane obok filmów w wynikach wyszukiwania), tekstowe, graficzne i displayowe (wykorzystywane w sieci reklamowych). Opcji jest cała masa. Skontaktuj się z nami, by wybrać tę opcję kampanii reklamowej YouTube, która najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

  Umów się na bezpłatną konsultację, by zwiększyć widoczność Twojej witryny internetowej i zdobyć nowych klientów.

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score