Reklama na Facebooku

Chcesz zwiększyć swoje przychody?

Dobrze trafiłeś!

Kampanie reklamowe w serwisie Facebook

Najcelniejsze reklamy na świecie.

Facebook dostarcza tłumy klientów i najpotężniejsze narzędzie ich zdobywania – ściśle targetowane reklamy, które nie trafiają do przypadkowych osób.

Znasz to powiedzenie? „Połowa pieniędzy, które wydaję na reklamę, jest marnowana; problem w tym, że nie wiem, która to połowa!”  Ono właśnie straciło sens, bo na Facebooku zawsze kontrolujesz swój budżet i nie marnujesz żadnych pieniędzy.

Najważniejsze jednak są zyski, którymi cieszą się nasi klienci. Dzięki zastosowaniu Nowatorskiej Metody Marketingu często widzimy wzrosty przychodów nawet o 250% w skali roku. To dużo.

Działając zgodnie z Nowatorską Metodą Marketingu ostrożnie wydajemy każdy grosz na reklamę. Testujemy różne wersje reklam i większe pieniądze inwestujemy tylko w zwycięskie zestawy. Czasem jeden szczegół decyduje o finansowym powodzeniu całej kampanii – my dokładnie wszystko sprawdzamy.

Ścisłe targetowanie reklam pozwala je kierować na przykład do osób, znajdujących się w promieniu 1 km od Twojego lokalu albo będących w specyficznej sytuacji życiowej – na przykład tuż po ślubie, urodzeniu dziecka lub na określonych zakupach. Ale to tylko ułamek ich możliwości!

Jak widzisz, teraz łatwo trafisz tylko do tych, którzy są najbardziej zainteresowani Twoim produktem lub usługą, nawet, jeśli jeszcze o tym nie wiedzą!

Reklamy na Facebooku pomagają oswoić klienta z Twoją firmą, by nabrał przekonania, że to dobry wybór. A gdy klient kupi – co jest tylko kwestią czasu – możemy go duplikować, wykorzystując jego profil.

To tylko mały fragment możliwości, jakie daje reklama na Facebooku. Chyba najlepiej byłoby o tym porozmawiać przez telefon? Wszystko dokładnie wyjaśnimy, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Our Score
Grzegorz Patyk

Grzegorz Patyk

Prezes Polyland sp. z o. o.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.

Zaufali nam

Arkadiusz Zimmermann

Arkadiusz Zimmermann

Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD

Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.

Zbigniew Krakowski

Zbigniew Krakowski

Prezes CRACOVIA LTD

Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.