Reklama na Facebook’u

Fanpage’a na Facebooku + targetowane reklamy Facebook Ads = 100% skuteczności!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Skuteczny marketing w serwisie Facebook

  Dlaczego warto reklamować się na Facebooku?

  Choć do głosu w coraz większym stopniu dochodzą nowe platformy społecznościowe, jak chociażby TikTok, rola Facebook’a w marketingu internetowym wciąż jest ogromna i nie zapowiada się, aby w najbliższych latach miało się to zmienić.

  W 2022 roku liczba użytkowników Facebooka przekroczy najprawdopodobniej 3 miliardy osób! Dość powiedzieć, że w Polsce korzysta z Facebooka ok. 26 milionów osób! To ogromna społeczność, której członkowie codziennie przeglądają dziesiątki tysięcy stron firmowych w poszukiwaniu nowości, ciekawostek, promocji czy recenzji innych użytkowników. Pytaniem nie jest zatem czy warto prowadzić firmowy fanpage na Facebooku, ale – jak robić to maksymalnie skutecznie?

  Realizowane przez nas działania na Facebooku koncentrują się na dwóch fundamentach: prowadzenie strony na Facebooku oraz optymalizacja spersonalizowanych reklam Facebook Ads. Synergia tych dwóch czynników przekłada się na znaczący wzrost zainteresowania usługami i produktami naszych klientów!

  W jaki sposób prowadzimy działania reklamowe na Facebooku?

  Prowadzenie Facebooka firmowego to podstawowy element działalności marketingowej na tej platformie. Warto zadbać o regularność dodawania wpisów, jak również ich atrakcyjność, zarówno wizualną jak i tekstową. Chętnie prowadzimy strony firmowe na Facebooku, jednak jeśli nasz klient woli robić to samodzielnie, nie mamy z tym żadnego problemu, skupiając się na drugim, dużo bardziej zaawansowanym obszarze działań – reklamom Facebook Ads.

  Dzięki reklamom sponsorowanym na Facebooku możemy dokładnie wyodrębnić z facebookowej społeczności grupę docelową, np. na podstawie wieku, miejsca zamieszkania, zainteresowań. Mogą to być też osoby, które odwiedziły Twoją stronę www lub znajomi osób, które obserwują Twój fanpage. Sprawia to, że nie „przepalamy” budżetu reklamowego, wyświetlając reklamy ściśle zawężonej grupie odbiorców, licząc na maksymalny zwrot z poniesionej inwestycji.

  Jeśli interesują Cię profesjonalne działania marketingowe na Facebooku, wypełnij formularz i umów się na darmową konsultację!

  Jakie możliwości daje marketing na Facebooku?

  Widoczność
  Działania marketingowe na Facebooku pozwalają znacząco zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki.
  Ruch
  Kampanie Facebook Ads umożliwiają zwiększenie ruchu na Twojej stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Marketing na Facebooku pozwala uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Precyzyjne docieranie do wyznaczonej grupy odbiorców przekłada się na znaczący wzrost liczby zapytań lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score