Kampania w

wyszukiwarce Google

Pierwsze efekty już po kilku dniach, a nawet godzinach od uruchomieniu kampanii!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampania w wyszukiwarce Google

  Jak dużą przewagę dają reklamy Google Ads?

  Zapewne nie znalazłeś się na naszej stronie przez przypadek i Twoja obecność tutaj oznacza, że poszukujesz skutecznych rozwiązań dla swojej firmy, aby dotrzeć do nowych klientów. To wspaniale, ponieważ możemy zaoferować Ci skuteczne i proste narzędzie, które pozwoli Ci na zwiększenie sprzedaży.

  Czy kiedykolwiek, wyszukując informacji w Google, zastanawiałeś się dlaczego niektóre wyniki pokazują się wyżej niż inne?

  Użytkownicy Internetu nie cechują się dużą cierpliwością i dlatego większość z nich odwiedzi jedynie kilka początkowych stron, zanim wybierze interesującą ich rzecz i dokona zakupu. Zajmowanie jednej z pierwszych pozycji w wyszukiwarce brzmi więc kusząco, prawda? Zaufaj nam, pomożemy Ci osiągnąć ten cel!

  Jeśli wpiszesz do wyszukiwarki nazwę danego produktu, zapewne zauważysz, że przy początkowych pozycjach widnieje napis „Reklama”. Strona wyświetla się tak wysoko dzięki Google Ads (dawniej Google AdWords) – reklamie w wyszukiwarce, którą możemy stworzyć także dla Ciebie!

  Reklama w wyszukiwarce Google i jej zalety

  Specjalnie dla Twojej firmy stworzymy reklamę w wyszukiwarce z wieloma wariantami tekstów reklamowych, które będziemy monitorować, by znaleźć optymalne rozwiązania charakteryzujące się największą „klikalnością”.

  Twoje reklamy wzbogacimy o atrakcyjne rozszerzenia, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. By ułatwić potencjalnym klientom zakup Twojego produktu, możemy dodać do reklamy informacje o m.in. aktualnych promocjach, godzinach otwarcia czy też rozszerzyć ją o szybkie połączenie telefoniczne z Twoją firmą. Lepsza widoczność na pewno pozytywnie wpłynie na sprzedaż!

  Twoją kampanię będzie nadzorował specjalista Google Ads z 15 letnim doświadczeniem w reklamie w wyszukiwarce Google. Ponadto, Ty sam możesz zdecydować o budżecie, który chcesz przeznaczyć na reklamę. Kampania Google Ads wcale nie musi być kosztowna! Jeśli sprzedajesz niszowy produkt, możemy sprawić, że Twoja reklama pojawi się jedynie osobom w określonym wieku, zamieszkującym dany region lub o konkretnych zainteresowaniach.

  Brzmi zachęcająco? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż. Umów się na bezpłatną konsultację!

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score