Nowoczesne pozycjonowanie

Chcesz zwiększyć swoje przychody? Pierwsze miejsca do wzięcia!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Pozycjonowanie – zwiększamy
  ruch nawet o 350%

  Zostań liderem w swojej branży

  Każdy chce być liderem, lecz pierwsze miejsce w Google jest tylko jedno.
  Kto je zajmie, ściąga nawet 80% ruchu. Reszta pozostaje do podziału dla niższych miejsc.

  Ile szczęścia potrzeba, by dojść do szczytu w wyszukiwarce Google?
  Pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania to nie kwestia szczęścia ani przypadku. By zdobyć i utrzymać wysoką pozycję, trzeba uważnie zadbać o wiele czynników. Ze względu na to, że Google nieustannie monitoruje te czynniki, sytuacja w TOP10 zmienia się często z dnia na dzień. A to znaczy, że do szczęścia potrzebujesz firmy, która otoczy Twoją stronę kompleksową, długoterminową opieką.

  Nasze podejście do SEO
  Pozycjonujemy strony bezpiecznymi metodami, akceptowanymi przez Google. Celem naszych działań jest stabilny rozwój, a nie szybki skok pozycji, po którym prawie zawsze następuje spadek.

  Nowatorska Metoda Marketingu

  Jeśli interesuje Cię stały wzrost odwiedzin, który nie załamie się po kolejnej aktualizacji algorytmu Google, sugerujemy pozycjonowanie zgodne z Nowatorską Metodą Marketingu.

  Co to takiego?
  Pozycjonowaniem zajmujemy się od kilkunastu lat. Wypracowaliśmy cały zestaw metod, które pomogły naszym klientom wielokrotnie zwiększyć sprzedaż. Dlaczego piszemy o sprzedaży? Bo przecież nie o same pozycje chodzi!

  Działamy rozważnie, metodą „krok, po kroku”. Doskonalimy na raz tylko jeden element, mający wpływ na pozycję strony. Dzięki stałym, drobnym zmianom, Twoja strona uniknie typowych problemów gwałtownego pozycjonowania, typu spadek pozycji, filtr lub całkowite usunięcie strony z wyszukiwarki.

  Analizujemy wszystkie działania

  Każde nasze działanie jest monitorowane i analizowane na bieżąco. Dążymy do stałego rozwoju, który spokojnie zapewnia ciągły dopływ „świeżych” klientów. Tych naprawdę zainteresowanych produktami i usługami naszych podopiecznych.

  Co miesiąc przedstawiamy dokładne raporty z naszych działań i osiągniętych efektów, więc każdy klient ma możliwość monitorować efekty naszej pracy na bieżąco.

  Pozycjonowanie to jeden z najtańszych sposobów pozyskiwania klientów – na spokojnie i na stałe.

  W jaki sposób nawiązać współpracę?

  Zaczynamy od audytu stron – tu najczęściej tkwi przyczyna niepowodzeń. Dopiero gdy wyeliminujemy wszystkie błędy i przeszkody, zaczynamy właściwe działania, bo tylko wtedy mają one sens i nie generują zbędnych kosztów.

  Może Cię zainteresuje fakt, że za audyt nic dodatkowo nie płacisz, bo jest integralną częścią usługi pozycjonowania.

  Tak samo nic nie płacisz za wstępne konsultacje – porozmawiajmy i sprawdźmy, co możemy dla Ciebie zrobić?

  Jakie możliwości daje pozycjonowanie (SEO)?

  Widoczność
  Skuteczne pozycjonowanie to pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google oraz innych przeglądarek!
  Ruch
  Pozycjonowanie pozwala zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkadziesiąt procent w ciągu kilku miesięcy!
  Przewaga
  Działania SEO pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 2 Average: 5]
   Our Score