Kampanie

Google Ads

Ważny element strategii, zwiększającej przychody
naszych klientów nawet o 250% w skali roku.

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Dlaczego kampanie Google Ads (AdWords) to klucz do sukcesu?

  Zostań liderem swojej branży dzięki Google Ads!

  Klienci szukają w Google. Wszystkiego. Wielu z nich już jest gotowych na zakup i to zrobią, tylko… czy u Ciebie?

  Nie musisz znać się na nowoczesnym marketingu internetowym, by czerpać z możliwości jakie dają kampanie reklamowe Google Ads / Adwords. Jest to potężny system reklamowy, którego dokładne poznanie zajmuje lata. Dopiero wtedy wiesz, jak tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe idealnie dopasowane do grupy docelowej i dostępnego budżetu.

  Google Ads / AdWords pozwala na dokładne dopasowanie reklam do wyszukiwanych słów oraz stron, na których przebywają najlepsi klienci. Dzięki temu docieramy do klienta dokładnie w tym momencie, kiedy jest gotowy zrobić krok w kierunku zakupu.

  Dobra reklama Google Ads / Adwords staje się dla klienta naturalną odpowiedzią na zadane w wyszukiwarce zapytanie. Gdy połączymy to z optymalizacją stawek i remarketingiem, otrzymujemy narzędzie idealne minimum kosztów, maksimum efektywności.

  Nowatorska Metoda Marketingu

  Działając zgodnie z opracowaną przez nas Nowatorską Metodą Marketingu doprowadzimy twoje kampanie do perfekcji. Jak to wygląda w praktyce?

  Być może wiesz, że koszt kliknięcia w reklamę zależy między innymi od tak zwanego wyniku jakości? Im wyższy wskaźnik jakości, tym mniej płacisz za kliknięcie. Ta sama reklama może mieć niską lub wysoką cenę. Wykorzystując nasze ponad 15-letnie doświadczenie, doskonale wiemy jak skutecznie optymalizować reklamy Google Ads z maksymalną korzyścią dla naszych klientów.

  Nasze działania zawsze zaczynają się od audytu strony, do której kieruje reklama. Poprawiamy ją i testujemy różne wersje reklam. Jednocześnie monitorujemy ich skuteczność, eliminując najmniej skuteczne zestawy. I tak, krok po kroku dochodzimy do doskonałości.

  Bardzo wysoka skuteczność

  Według Google jesteśmy bardziej skuteczni niż większość polskich agencji prowadzących kampanie Google Ads. Dzięki tym informacjom, wewnętrznym danym oraz opiniom klientów, możemy z pełnym przekonaniem zaoferować następujące korzyści w zakresie kampanii Google Ads (Adwords):

  • wzrost dochodów – nawet o 250%,
  • natychmiastowe efekty – pierwsze wejścia na swoją stronę możesz zaobserwować już kilka minut po uruchomieniu kampanii,
  • elastyczność – kampanie Google Ads dają duże możliwości zmiany strategii oraz szybkiego dostosowania do zmieniających się potrzeb rynku,
  • wymierne efekty – kampanie Google Ads / Adwords są precyzyjnie rozliczane przez zaawansowane narzędzia analityczne,
  • opłata tylko za efekt – w modelu rozliczeniowym PPC (pay per click) płacisz tylko za kliknięcia prowadzące do przejścia na Twoją stronę.

  Jakie rodzaje kampanii Google Ads realizujemy?

  Reklamy Google Ads niejedno mają imię. Jest to bardzo obszerny element marketingu internetowego, obejmujący szereg rozmaitych rozwiązań. Sprawnie poruszamy się w każdym z nich, umiejętnie dopasowując poszczególne rodzaje reklam do grupy docelowej Twojej firmy.

  Realizujemy:

  • kampanie w wyszukiwarce Google,
  • kampanie produktowe PLA (Google Zakupy),
  • remarketing,
  • kampanie banerowe (Google Display),
  • reklamy na YouTube,
  • reklamy Gmail.

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają odnotować wzrost ruchu na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score