Kampania Gmail

Twoja reklama w najpopularniejszym serwisie pocztowym w Polsce!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampania Gmail

  Na czym polegają reklamy Google Ads Gmail?

  Gmail jest najpopularniejszym serwisem pocztowym w Polsce, korzysta z niego około 1/3 posiadaczy poczty elektronicznej. Gmail jest także dołączany niemal do każdego smartfona z oprogramowaniem Android, co czyni go jeszcze bardziej powszechnym. Czy nie chciałbyś reklamować się właśnie tam, by docierać do jeszcze większej ilości potencjalnych nowych klientów? Z nami jest to możliwe!

  Na czym polega reklamowanie się na Gmailu? Odbiorca dostaje Twoją reklamę bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej – do zakładki „Oferty” i „Społeczności”, dzięki czemu ma ona nienachalną formę, może zostać przeniesiona do innego folderu lub przesłana mailem dalej.

  Jest rozliczana w systemie CPC – czyli cost per click. Płacisz więc jedynie za kliknięcie w reklamę w formie zwiniętej, dzięki czemu możesz samemu decydować o dostępnym budżecie! Po kliknięciu w maila klientowi wyświetla się pełna reklama, np. atrakcyjna grafika z przyciskiem wzywającym do podjęcia określonego działania, np. wejścia na stronę interentową.

  Korzyści wynikające z targetowania odbiorców

  Obecnie istnieje możliwość targetowania. Ty wybierz do kogo chcesz dotrzeć, a my zawęzimy grupę odbiorców Twoich reklam! Możesz wybrać preferowaną płeć, grupę wiekową, mieszkańców danego regionu czy miasta, a także ludzi o konkretnym zawodzie czy zainteresowaniach. Wszystko jest możliwe!

  Jakie są korzyści płynące z takiej formy promocji? Przede wszystkim reklama dociera bezpośrednio do odbiorcy, ale dzięki temu, że przychodzi do podkategorii „Oferty” bądź „Społeczności” jest bardziej dyskretna. Cechuje się też większą „klikalnością” niż reklamy banerowe. Jest tania, ponieważ płacisz jedynie za rozwinięcia reklam. No i oczywiście możliwe jest dotarcie do precyzyjnej grupy odbiorców dzięki targetowaniu.

  Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy dla Ciebie kampanię Google Ads Gmail!

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score