Reklama internetowa

Skuteczne strategie marketingu internetowego pozwoliły na wzrost przychodów naszych klientów nawet o 250% w skali roku.

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Jaka reklama w internecie jest skuteczna?

  Reklama Twojej firmy w Internecie

  Polska posiada w tym momencie ponad 25 milionów aktywnych użytkowników Internetu. Codziennie wchodzą do Sieci, jak do wielkiego centrum handlu i rozrywki. Co najważniejsze – wydają w Internecie ogromne pieniądze.

  Jak do nich dotrzeć?

  Zacznijmy od tego, że Twoja firma musi mieć swoje miejsce w Internecie, być widoczna dla jego użytkowników. Tak, jak do zwykłego sklepu, muszą tam zaglądać klienci! Jak zdobyć taki ruch?

  Pozycjonowanie

  Potrzebujesz dobrego pozycjonowania, by klienci zaczęli wchodzić na Twoją stronę. Dzięki temu zacznie się ona pojawiać w wynikach wyszukiwania, gdy na przykład klient wpisze frazę „Produkt X miasto”.

  Jeśli strona zostanie dobrze wypozycjonowana, pojawi się na samym szczycie wyników wyszukiwania i klienci będą ją odwiedzać. Jeśli nie będzie dobrze wypozycjonowania… cóż, nikt jej nie znajdzie, a wtedy nie masz co liczyć na ruch w biznesie.

  Pozycjonowanie to najtańsza forma pozyskiwania klienta. Jest to strategia długofalowa, na efekty trzeba nieraz poczekać i pół roku, gdy jednak już zdobędziesz dobrą pozycję, masz dużą szansę długo na niej pozostać.

  Oczekujesz trwałych rezultatów?

  Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą czekać długo na efekty i oczekują natychmiastowych rezultatów idealna jest reklama internetowa.

  W tej chwili największą efektywnością charakteryzują się dwa rodzaje reklam: AdWords i Facebook Ads.

  Reklama w AdWords związana jest ze stronami i usługami wyszukiwania od Google. Działa tak, że link do Twojej strony pojawia się w wynikach wyszukiwania na określone frazy, wpisywane przez klientów. Do tego dochodzi sieć partnerskich stron, dzięki czemu możesz umieszczać reklamy tylko w wybranych serwisach. Przykładowo – gdy Twoimi klientkami są kobiety, umieszczasz swoje reklamy tylko na stronach z opisami kosmetyków.

  Facebook Ads to reklamy, które funkcjonują w serwisach Facebook i Instagram. Dają fantastyczne możliwości docierania do bardzo wąskiej grupy osób, która będzie najmocniej zainteresowana przedmiotem reklamy. Jest to możliwe dzięki temu, że Facebook uważnie śledzi aktywność każdego swojego użytkownika i na tej podstawie buduje profile reklamowe – z korzyścią dla Ciebie, jako reklamodawcy.

  Kampanie reklamowe zawsze prowadzimy według zasad Nowatorskiej Metody Marketingowej. Ona zapewnia stały wzrost efektów, przy malejących kosztach reklam. Po prostu ciągle ulepszamy prowadzone przez nas kampanie, zgodnie z filozofią Kaizen, czyli doskonaląc je krok, po kroku.

  Nie wiesz od czego zacząć?

  Cóż, nie każdy musi się znać na marketingu internetowym. Niech więc każdy robi to, na czym się najlepiej zna. Ty prowadź swój biznes, a my pomożemy Ci zdobywać klientów z Internetu, ok?

  Mamy w tym już 12 lat doświadczenia. Przygotujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe, które pomogą Ci więcej sprzedać. Czy to działa? Nasi klienci notują ciągłe wzrosty – ruchu, liczby klientów i przychodów, wydając coraz mniej na reklamy.

  Zanim jednak cokolwiek Ci obiecamy – umów się z nami na bezpłatne konsultacje. To do niczego nie zobowiązuje, a dowiesz się, co i jak możemy dla Ciebie zrobić. Odpowiemy na wszystkie pytania, dzięki czemu będziesz w stanie świadomie podjąć najbardziej sensowną i opłacalną decyzję.

  Umówimy się na telefon?

  Jakie możliwości daje marketing internetowy?

  Widoczność
  Działania marketingowe w sieci pozwalają znacząco zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki.
  Ruch
  Techniki marketingu internetowego umożliwiają zwiększenie ruchu na Twojej stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Marketing online pozwala uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersja
  Precyzyjne docieranie do wyznaczonej grupy odbiorców przekłada się na znaczący wzrost liczby zapytań lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score