Kampania

Google w sieci reklamowej

Twoja reklama znajdzie się wszędzie tam, gdzie przebywają Twoi potencjalni klienci!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampania Google w sieci reklamowej

  Sieć reklamowa Google Display i jej zalety

  Pokazywanie ściśle sprecyzowanych reklam szerokiej rzeszy odbiorców mija się z celem, nieprawdaż? Wyobraź sobie, że Twoja reklama pojawia się dokładnie tej osobie, do której jest skierowana. Młodej mamie, osobom planującym w niedalekiej przyszłości przeprowadzenie remontu mieszkania, miłośnikowi wspinaczki, który ma zamiar wymienić sprzęt na nowy. Innymi słowy, reklamy

  Czy nie lepiej by było, by docierała jedynie do osób realnie nią zainteresowanych? Dzięki kampanii Google w sieci reklamowej sprawimy, że będzie to możliwe!

  Sieć reklamowa Google Ads (zwana też Google Display) zawiera miliony stron, filmów wideo oraz aplikacji mobilnych i dociera do ponad 90% użytkowników Internetu. Czy nie brzmi to zachęcająco?

  Rozbudowane możliwości targetowania reklam

  W praktyce, kampania Google Ads w sieci reklamowej to banery graficzne, które można kierować do konkretnych, sprecyzowanych odbiorców. Możemy decydować o wielu istotnych parametrach:

  • Miejscu docelowym, czyli witrynie internetowej, na której pojawi się reklama.
  • Tematyce witryn – możemy wybrać tematykę witryn, na których chcemy udostępniać reklamę, np. akcesoria dziecięce lub sprzęt AGD.
  • Zainteresowania klienta – amatorom sportów zimowych pokażmy reklamę nart, a miłośnikom fotografii – obiektywy.
  • Odpowiedni czas – dotrzyjmy do potencjalnego klienta w odpowiednim czasie, na przykład kiedy planuje wakacje, remont czy ślub.

  Stworzone przez nas reklamy automatycznie dostosują swój wygląd oraz rozmiar do przestrzeni reklamowej, w której mogą się wyświetlać!

  Chcesz wypróbować skuteczność kampanii Google Ads w sieci reklamowej i dotrzeć do potencjalnych klientów? Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score