Opinie

Grzegorz Patyk

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania.

Projekty powierzone firmie obejmowały:

 • kampanie Adwords
 • analitykę internetową
 • konsultacje marketingowe

Firma AdEverst zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych projektów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów zarówno z obszarów technicznych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Firma AdEverst w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego profesjonalnego wsparcia. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę AdEverst jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie marketingu internetowego.

Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
to korzyść dla Twojego biznesu?

Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.


  Click to rate this post!
  [Total: 1 Average: 5]
  Our Score