Reklama Google Zakupy – reklama PLA

Kampanie produktowe PLA to „must have” dla wszystkich sklepów internetowych!

Bezpłatna konsultacja

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc zwiększyć ruch i liczbę kupujących. Dokładnie wyjaśnimy, co możemy dla Ciebie zrobić i jak to działa.

To rozmowa bez zobowiązań.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

  Cztery kroki do sukcesu z AdEverest

  Brief
  1
  Brief pozwala nam lepiej poznać specyfikę prowadzonej działalności oraz kluczowe potrzeby w zakresie marketingu internetowego.
  Audyt
  2
  Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony www i prowadzonych wcześniej działań marketingowych, odnajdując kluczowe obszary rozwoju.
  Optymalizacja
  3
  Realizujemy działania marketingowe wykorzystując wieloletnie doświadczenie, analizę konkurencji oraz zaawansowane narzędzia.
  Sukces
  4
  Skuteczna strategia marketingowa pozwala znacząco zwiększyć ruch na stronie oraz liczbę konwersji. Regularnie monitorujemy i raportujemy osiągane rezultaty.

  Kampanie Google Zakupy – reklama PLA

  Na czym polegają kampanie produktowe PLA?

  Prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś, by potencjalni klienci zobaczyli oferowane przez Ciebie produkty u samej góry wyników wyszukiwania, nad konkurencyjnymi firmami? Dobrze trafiłeś! Zaufaj nam, a my sprawimy, że będzie to możliwe dzięki kampaniom produktowym Google Zakupy – czyli reklamom PLA!

  Czym są kampanie produktowe PLA? To wyniki, które są prezentowane na samej górze lub po prawej stronie wyników wyszukiwania przeglądarki Google. Reklamy tego typu tworzy się za pomocą narzędzia Google Ads (dawniej AdWords). Przedstawiają zdjęcie produktu wraz z ceną, nazwą firmy, krótkim opisem i opcją dostawy – czyli kompaktowym zestawem informacji, które są najważniejsze dla klienta, by ten szybko zdecydował się na zakup.

  Odbiorca reklamy Google Zakupy może ustawić też, by produkty wyświetlały się według ceny, ustawić zakres cenowy lub wybrać konkretną, interesującą go markę. Ponadto, po kliknięciu w reklamę PLA, użytkownik zostaje od razu przekierowany na podstronę z danym produktem, tak by nie musiał tracić cennego czasu na przeglądanie całego oferowanego katalogu.

  Sprzedawaj dzięki reklamom Google Zakupy!

  Co daje reklama PLA i czym różni się od standardowych reklam tekstowych Google Ads? Wyobraź sobie, że szukasz konkretnej rzeczy – na przykład plecaka górskiego lub złotych kolczyków. Zapewne wolałbyś oglądać dostępne produkty jak na sklepowej półce – szybko zerkając na poszczególne modele, bez konieczności odwiedzania wszystkich e-sklepów, które oferują także plecaki miejskie czy kolczyki ze srebra. Właśnie dlatego internauci w pierwszej kolejności przeglądają wyniki pokazane przez Google Zakupy.

  Największą zaletą Google Zakupy, jest fakt, że kliknięcia są tańsze niż w przypadku tradycyjnych reklam Google Ads, co oznacza, że wykorzystując ten sam budżet, jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby klientów. Obecnie reklamy PLA to najlepsza forma reklamy dla sklepów internetowych w wyszukiwarce Google!

  Jeśli chcesz skorzystać z najtańszej i najlepszej formy reklamy produktów, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy dla Ciebie zoptymalizowaną kampanię produktową PLA, dzięki której sprzedawane przez Ciebie produkty dotrą do szerszej grupy odbiorców. Umów się na bezpłatną konsultację, by powierzyć Twoje konto specjaliście Google Ads z 15 letnim doświadczeniem w reklamie w wyszukiwarce Google.

  Jakie możliwości dają kampanie Google Ads?

  Widoczność
  Skuteczne kampanie Google Ads zapewniają pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania!
  Ruch
  Umiejętnie skonfigurowane reklamy Google pozwalają zwiększyć ruch na stronie www nawet o kilkaset procent!
  Przewaga
  Kampanie Google Ads pozwalają uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją w zakresie widoczności w sieci.
  Konwersje
  Docieranie do klientów zainteresowanych danym produktem lub usługą to znaczący wzrost liczby zapytan lub zamówień.

  Narzędzia z których korzystamy

  Zaufali nam

  Prezes Polyland sp. z o. o.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.
  Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD
  Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.
  Prezes CRACOVIA LTD
  Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.

  Nadal nie jesteś pewny, że współpraca z AdEverest
  to korzyść dla Twojego biznesu?

  Zachęcamy do kontaktu przez pozostawienie swoich danych kontaktowych. Oddzwonimy do Ciebie w przeciągu 48 godzin. Konsultacja jest darmowa.

   *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji świadczonych usług. Akceptuję politykę prywatności.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Our Score