Nowoczesne Pozycjonowanie

Chcesz zwiększyć swoje przychody?

Pierwsze miejsca do wzięcia!

POZYCJONOWANIE – ZWIĘKSZAMY RUCH NAWET O 350%

Każdy chce być liderem, lecz pierwsze miejsce w Google jest tylko jedno. Kto je zajmie, ściąga nawet 80% ruchu. Reszta pozostaje do podziału dla niższych miejsc.

Ile szczęścia potrzeba, by dojść do szczytu w wyszukiwarce Google? Pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania to nie kwestia szczęścia ani przypadku. By zdobyć i utrzymać wysoką pozycję, trzeba uważnie zadbać o wiele czynników. Ze względu na to, że Google nieustannie monitoruje te czynniki, sytuacja w TOP10 zmienia się często z dnia na dzień. A to znaczy, że do szczęścia potrzebujesz firmy, która otoczy stronę opieką na stałe.

Teraz pytanie – czy to właśnie ta firma, na której stronie jesteś?

Zacznijmy od tego, że pozycjonujemy strony bezpiecznymi metodami, akceptowanymi przez Google. Celem naszych działań jest stabilny rozwój, a nie szybki skok pozycji, po którym prawie zawsze następuje spadek.  

Jeśli więc interesuje Cię stały wzrost odwiedzin, który nie załamie się po kolejnej aktualizacji algorytmu Google, sugerujemy pozycjonowanie zgodne z Nowatorską Metodą Marketingu. Co to takiego?

Pozycjonowaniem zajmujemy się od kilkunastu lat. Wypracowaliśmy cały zestaw swoich metod, które pomogły naszym klientom wielokrotnie zwiększyć sprzedaż. Tak, sprzedaż, bo przecież nie o same pozycje chodzi.

Działamy rozważnie i krok, po kroku. Doskonalimy na raz tylko jeden element, mający wpływ na pozycję strony. Dzięki stałym drobnym zmianom twoja strona uniknie typowych problemów gwałtownego pozycjonowania, typu spadek pozycji, filtr lub całkowite usunięcie strony z wyszukiwarki.

Każde nasze działanie jest monitorowane i analizowane na bieżąco. Dążymy do stałego rozwoju, który spokojnie zapewnia ciągły dopływ „świeżych” klientów. Tych naprawdę zainteresowanych produktami i usługami naszych podopiecznych.

Oczywiście przedstawiamy dokładne raporty z naszych działań i osiągniętych efektów, więc łatwo nas sprawdzisz na bieżąco.

Tak w ogóle, pozycjonowanie to najtańszy sposób pozyskiwania klientów – na spokojnie i na stałe.

Jak to działa?

Zaczynamy od audytu stron – tu najczęściej tkwi przyczyna niepowodzeń. Dopiero gdy wyeliminujemy wszystkie błędy i przeszkody, zaczynamy właściwe działania, bo tylko wtedy mają one sens i nie generują zbędnych kosztów.

Może Cię zainteresuje fakt, że za audyt nic dodatkowo nie płacisz, bo jest integralną częścią usługi pozycjonowania.

Tak samo nic nie płacisz za wstępne konsultacje – porozmawiajmy i sprawdźmy, co możemy dla Ciebie zrobić?

Our Score
Grzegorz Patyk

Grzegorz Patyk

Prezes Polyland sp. z o. o.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę AdEverst sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług marketingu internetowego.

Klienci o nas

Arkadiusz Zimmermann

Arkadiusz Zimmermann

Prezes ZIMMERMANN DESIGN LTD

Audyt mojego sklepu internetowego przeprowadzony przez firmę AdEverest pozwolił znaleźć i wyeliminować wąskie gardła, które były powodem złych wyników sprzedażowych. Teraz sprzedaż jest dużo prostsza i tańsza.

Zbigniew Krakowski

Zbigniew Krakowski

Prezes CRACOVIA LTD

Kampanie AdWords przeprowadzone przez AdEverest zapewniają mi stały dopływ nowych klientów.